TVORBA ZNAČKY

Vytvořím vaši značku. Od strategie po design.


Značka není jen logo nebo pěkný web. Pomůžu vám položit pevné základy značky v podobě strategie a následně ji vytvořit slovem i obrazem.

Strategie značky

Pohled na pracovní stůl s kartičkami Autentické značky při tvorbě strategie

Vaše značka poroste výrazně rychleji, pokud všem poskytne hlubší smysl či autentický přesah. Společně s vámi položíme pevné základy pro dlouhodobý růst vaší značky.

0:00
0:00

Název značky

Titulní strana tiskoviny s nápisem Název a slogan značky

Kvalitní název může být časem váš firemní poklad. Je dost možné, že vás bude provázet desítky let. Nedělejte proto zbytečné kompromisy a svěřte tvorbu názvu expertům.

0:00
0:00

Slovní identita

Stránka s tónem komunikace a sdělením značky

Způsob, jakým vaše značka komunikuje a co říká, patří do balíčku identity značky. Nastavíme tón komunikace značky a vytvoříme vám klíčová či prodejní sdělení.

0:00
0:00

Logo značky

Lesklý kovový moderní symbol značky CASA MODERNA na tmavé zdi

Pod značkou si každý představí právě logo. Je to jeden z důležitých stavebních kamenů firemní identity. Tvorba loga je moje specializace již téměř 30 let.

0:00
0:00

Vizuální identita

Firemní tiskoviny, vizuální styl, logo, vizitky a roll up firmy Casa Moderna

Sladit všechny grafické prvky, elementy, barvy a písma dohromady, je jeden z největších úkolů při tvorbě vizuální identity značky. Víte, co je to StyleScape?

0:00
0:00

Manuál značky

Manuál značky CASA MODERNA v kroužkové vazbě

Aby všichni značku správně používali a zajistili tak její konzistentní projev, je vše přehledně shrnuto v jednom návodném dokumentu - manuálu značky. Co je psáno, to je dáno.

0:00
0:00

ZNAČKA je to samé, co je renomé pro člověka. Renomé si u lidí získáte a udržíte jen tím, že budete jeho podstatu svými činy neustále dokazovat. Udržování tohoto renomé je BRANDING.

REFERENCE

Co o mé práci říkají vybraní klienti

Pojďme se do toho společně pustit.

Logo Anfilov - písmeno A v bílém čtverci.

Simon Anfilov - Brand Designer

Firemní údaje

IČ: 64560198

DIČ: CZ7305260446

Krhanice 275

257 42 Krhanice